• O nas

  Szukacie Państwo Filmowców i Fotografa na ślub? Oglądaliście już wiele filmów i zdjęć ślubnych będących zwykłym nudnym materiałem? Postanowiliśmy złamać takie podejście.

  Czytaj więcej...

  Informacje

  3 Marzec, 2016

  Testujemy Drony...

  Rozpoczynamy prace nad testowaniem Dronów - Latających Kamer, rejestrujących materiał z lotu ptaka. Pierwsze materiały dostępne niebawem.

  2 Styczeń, 2015

  Rozpoczynamy bardzo ciekawy sezon...

  Na ten rok posiadamy w ofercie automatyczne slidery oraz nowoczesne Gimbale jeszcze bardziej podnoszące jakość naszych filmów w wersji Lustrzankowej.

  15 Czerwiec, 2014

  Testy kamerami lustrzankowymi DSLR...

  W tym sezonie rozpoczynamy testy kamerami lustrzankowymi DSLR. Materiał kinowej jakości w formacie Full HD z niesamowitą głębią ostrości i nadprzeciętną kolorystyką obrazu. Meteriał rejestrujemy niezależnie z dwóch kamer- "luster".

  6 Czerwiec, 2013

  Pierwsza "Fotobudka" na stanie Grupy Dombek Show...

  Bezpośrednie wydruki zdjęć na imprezach. Samoobsługowa maszyna do robienia zdjęć. Super atrakcja na Wasze wesele lub inną uroczystość.

  18 sierpień, 2012

  Zakup kolejnych Kamer HD firmy Sony...

  Od tego czasu nasze produkcje wykonujemy w rozdzielczości High Definition, bardzo przyjemnej dla oglądających filmy. Zapraszamy.

  20 Maj, 2011

  Wymiana sprzętu na aparaty "pełnoklatkowe"...

  Podnosimy jakość wykonywanych zdjęć. Obsługę fotograficzną możemy realizować jednocześnie dwuosobowo.

 • REFERENCJE

  Przez 15 lat działalności Grupy Dombek Show, dorobiliśmy się kilku tysięcy zadowolonych klientów z wielu terenów Polski. Również nasze studio pochwalić może się bardzo pochlebnymi opiniami osób, które skorzystały z naszych usług. Przedstawiamy (wybrane z wielu) opinie naszych klientów. Również Państwo możecie dołączyć do szerokiego grona zadowolonych odbiorców naszych usług.

  Klienci o nas

  Roksana & Adrian (Bydgoszcz)

  "Dziękujemy bardzo za zarejestrowanie materiału, który będzie dla nas wieczną pamiątką. Wiemy, że Państwa Studio to był dobry wybór. Dziękujemy za wspaniały film i zdjęcia z naszej uroczystości z rewelacyjnym cennikiem pakietowym. Cena / jakość = Superrr :-)"

  Malwina & Bugumił (Inowrocław)

  "Nasza przygoda z Grupą Dombek Show zaczęła się od obsługi muzycznej, a skończyła na kompleksowej obsłudze Fotograficznej, Wideofilmowania łącznie z plenerowymi sesjami w pełnym zakresie."

  Oliwia & Rafał (Toruń)

  "Dzięki Jeszcze raz dzięki. Bardzo miło jest oglądać swoje zdjęcia jako składowe Waszego Portfolio. "

  Anna i Piotr (Bydgoszcz)

  "Bardzo fachowa i miła obsługa. Mieliśmy możliwość skorzystać z usługi fotografa na naszym weselu w 2015 roku. Piękna obróbka zdjęć, super dekoracja sali światłem oraz wspaniali Dj-e z grupy."

  Kasia i Michał (Kruszwica)

  "Fotograf z grupy spisał się świetnie. Zdjęcia na najwyższym poziomie. Bardzo urozmaicone, z pomysłem i z pasją..."

  Anna i Patryk (Poznań)

  "Na naszym weselu mieliśmy okazje gościć chłopaków ze Studia Dombek Show. Zarówno film jak i zdjęcia się nam bardzo podobają. Ceny bardzo realne. Polecamy serdecznie."

 • OFERTA

  Szukacie Państwo Filmowca i Fotografa na ślub ? Oglądaliście już wiele filmów i zdjęć ślubnych będących zwykłym nudnym materiałem? Postanowiliśmy złamać takie podejście.

  Nasze usługi

  FILMOWANIE

  Zawsze wychodzimy poza zwykłą dokumentację ślubu, pokazujemy emocje, uczucia. to co najważniejsze tego dnia. Dbamy o szczegóły, pracujemy dyskretnie i twórczo - to właśnie MY Studio Dombek Show. Tworzymy Wam film ze ślubu, który stanie się skarbem przez Wasze życie. Specjalizujemy się w filmach ślubnych, Możemy skupić się na stworzeniu dla Was prawdziwie kinowej produkcji, do której będziecie wracać lata po ślubie. Wedle potrzeb możemy dla Państwa nagrać materiał przy użyciu lustrzanek cyfrowych lub kilku kamer HD.

  FOTOGRAFIA

  Fotografia, zwłaszcza fotografia ślubna od lat jest naszą pasją. Chcemy aby nasze zdjęcia ślubne miały duszę, aby Was zachwycały i wzruszały. W ostatnich latach fotografia ślubna przeszła niesamowitą metamorfozę. Dzisiaj zdjęcia ślubne to coś więcej niż sama fotografia, liczy się nie tylko jakość zdjęć, ale też pomysł i kreatywne spojrzenie fotografa. Zresztą fotografia ślubna to nie tylko reportaż, to także artystyczne sesje plenerowe czy narzeczeńskie. Naszą ambicją było, żeby robić zdjęcia ślubne, które zatrzymają was na dłużej. Dzisiaj fotografia ślubna ma więcej wspólnego ze sztuką niż z rzemiosłem. Wychodząc naprzeciw klientom oferujemy oprawę fotograficzną na najwyższym poziomie.

  DRON

  Oferujemy Państwu wynajem latającego Drona, który zarejestruje Wasze najpiękniejsze chwile z podniebnej perspektywy. Drony dalekiego zasięgu uzbrojone w kamery HD z możliwością transmisji obrazu na żywo będą wspaniałym uzupełnieniem waszej uroczystości ślubnej lub sesji plenerowej. Materiał otrzymują Państwo zmontowany z innymi źródłami, zgodnie z zasadami sztuki filmowej. Możliwe jest wykorzystanie drona do nietypowych zleceń, ukazujących obiekty, osoby, wydarzenia z lotu ptaka.

  FOTOBUDKA

  Jedna z najciekawszych atrakcji weselnych. Nasza Fotobudka jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Zrobione zdjęcia są bezpośrednio wywoływane po ich wykonaniu. Zaskocz swoich gości i spraw, że goście nie zapomną twojej imprezy na bardzo długo. Budka jest samoobsługowa, dostępna z całą gamą rekwizytów. Bez limitu zdjęć z możliwością otrzymania cyfrowej wersji wykonanych zdjęć. Do dyspozycji specjalne tła tematyczne.

 • Adres kontaktowy

  GRUPA DOMBEK SHOW

  Chwałka 1A,
  89-115 Mrocza
  Telefon: +48 604884533
  E-mail: twojagrupa@wp.pl

  Formularz kontaktowy

 • O NAS

  Szukacie Państwo Filmowców i Fotografa na ślub?

  Oglądaliście już wiele filmów i zdjęć ślubnych będących zwykłym nudnym materiałem?

  Postanowiliśmy złamać takie podejście.

   

  Zawsze wychodzimy poza zwykłą dokumentację ślubu, pokazujemy emocje, uczucia... to co najważniejsze tego dnia.

  Dbamy o szczegóły, pracujemy dyskretnie i twórczo - to właśnie MY - Studio Dombek Show.

  Tworzymy Wam materiał ze ślubu, który stanie się skarbem przez Wasze życie.

  Specjalizujemy się w rejestrowaniu uroczystości ślubnych, chociaż realizujemy wszelkie zlecenia związane z branżą Foto-Wideo.

  Możemy skupić się na stworzeniu dla Was prawdziwie kinowej produkcji, do której będziecie wracać wiele lat po ślubie.

  Wedle potrzeb możemy dla Państwa nagrać materiał przy użyciu kamer HD lub zaawansowanych "lustrzanek" cyfrowych.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi materiałami podglądowymi.

FOTO | WIDEO | ART